+420 775 167 230

Lasertag

Co je LaserTag?

 

LaserTag byl původně vyvinut v 70. letech jakožto systém MILES (Multiple Integrated Laser Engagement System). Byl to cvičný program speciálních jednotek armády USA. Systém prošel několika etapami vývoje a používá se dodnes armádou USA a jiných států. 

 

Jak to funguje?

Naše vybavení používá infračervené paprsky (znáte třeba z TV ovladačů), které zaznamenávají citlivá čidla, umístěná na protihráčích. Narozdíl od laser-game je LaserTag outdoorový sport, podobný airsoftu či paintballu, ale mnohem bezpečnější!

Název hry LaserTag (angl. Laser Tag - označit laserem) byl inspirován sci-fi filmy z 80. let (např. Star Wars a jejich "Blastery"). 

Naše zbraně, např. například M-4 colt, MP5, AK-47, Kalašnikov, jsou autentické makety, vybavené propracovaným zařizením, které umožní maximální požitek ze hry.

Výhodou LaserTagu je šetrnost k prostředí ve kterém se hraje a také k samotným hráčům, jelikož se nestřílí žádnými barevnými, či plastovými kuličkami, nýbrž paprskem. Ten za optimálních světelných podmínek dokáže zasáhnout cíl až na 350 metrů.

Díky propojení přes bluetooth se dají parametry zbraní přímo na místě měnit, podle míry obtížnosti kterou si skupina zvolí. Zvolit se také může z několika herních scénářů.

Scénáře

 

Zůstaňte ve střehu a získejte informace o aktuálním dění