+420 775 167 230

Herní scénáře

Budete radši zombie nebo sniper? Láká vás hra na posledního muže nebo raději spojíte síly proti druhému týmu? Z našich scénářů si vybere každý!

Scénáře z počítačových her:

Deatmatch („Poslední hrdina“) -  Berete do svých rukou zbraň a už přemýšlíte koho vyřadit jako prvního, jelikož zde není nikdo vašim spoluhráčem a každý se vás snaží zabít. Zvládnete být tím jedním hrdinou, který přežije tento boj?

Team deatmatch („Tým vs. Tým“) – Je to fajn pocit vědět, že vám kryjí záda vaši spoluhráči. Vydejte se se svým týmem do boje s protivníkem a vyřaďte je dřív, než oni vyřadí vás.

Capture the flag („Boj o vlajku“) – Nenechte nepřátelský tým zmocnit se vlajky. Vy a váš tým má za úkol jen jedno, vzít nepřátelskou vlajku a donést ji k té své, kterou si samozřejmě musíte chránit.

Capture the point („Boj o pozici“) - Uprostřed bojiště leží záchytný bod, který chcete získat, jelikož to je vaším cílem. Snažíte se se svým týmem obsadit záchytný bod a udržet ho po stanovenou dobu.

Catch the sniper („Hon na snipera“) – Váš tým byl nasazen na misi, kde máte za úkol eliminovat nepřátelského snipera. Najděte ho a zabijte dřív než on tebe! Jako sniper se musíte skrývat, utíkat a eliminovat skupinu, která po vás jde, aniž by si vás všimli.

Zombie („Zombie“) – Objevil se smrtelný virus, o kterém je známo, že se rychle šíří. Někde v zóně je jeden či více zombie, kteří po vás jdou a stále jich přibývá. Zvládnete zabránit apokalypse?

Taktické scénáře

Taktické scénáře jsou určené pro skupiny hráčů, kteří si chtějí zkusit být na chvíli vojákem. Nabízíme půldenní až celodenní scénáře pro fanoušky military aktivit. Hráči plní taktické úkoly a samotná hra probíhá na rozlehlejším hřišti (les, opuštěné objekty...).

Scénáře s příběhem

Skupiny, tábory nebo firmy si mohou zahrát scénář, ve kterém je předem promyšlený příběh. Tyto scénáře trvají déle než klasické scénáře a většinou vyžadují větší herní plochu.

Zůstaňte ve střehu a získejte informace o aktuálním dění