+420 775 167 230

Zbraně a vybavení

Colt M4-A3 «CENTURION»

Útočná puška M4 má kořeny až ve Vietnamské válce, kde byla americkými jednotkami nasazována její předchůdkyně útočná puška M16. Jedná se o velice přesnou, nadčasovou a moderní zbraň, kterou lze osadit téměř jakýmkoliv příslušenstvím. V současné době je použita u zhruba 80 ozbrojených sil po celém světe.

Verze pro Lasertag váží necelé 3 kg a její optimální dostřel se pohybuje okolo 185 metrů.

МР-5 «WOLF»

Automatická zbraň MP-5 byla navržena pro boj na krátkou vzdálenost, čemuž je také uzpůsobeno použití menší, ale přesto vražedné munice. Své zalíbení si našla u většiny speciálních jednotek dnešního světa a také u filmařů, kteří jí obsadili do stovek filmů. Díky své přesnosti a spolehlivosti si drží pozici nejžádanějšího samopalu na světě.

Naše verze je velmi lehká, váží 2,5 kg, měří 87 cm a její dostřel se pohybuje okolo 150 metrů.

HK-G36-KV «KOMMANDO»

Tato futuristicky vypadající útočná puška se zrodila v rukách německých konstruktérů na konci minulého století. Její moderní tělo je vyrobeno z lehkého, ale zároveň pevného a odolného polymeru. Sklopná pažba umožňuje zbraň zkrátit o čtvrtinu její délky, což spolu s nosným uchem tvoří dobré vlastnosti pro transport. Její střelecké vlastnosti jsou podporovány zabudovaným optickým zaměřovačem.

Protivníka, s touto 3 kg vážící puškou, zasáhnete na vzdálenost 185 metrů.

АК-105 «BARS»

Útočná puška AK-105 se konstrukčně řadí do ruské rodiny velice úspěšné útočné pušky AK-47. Mezi její hlavní přednosti patří odolnost a robustnost, které z ní dělají oblíbenou zbraň nejen v rukách armády. Po celém světě najdeme více než sto milionů kusů této legendární zbraně, která se účastnila desítek konfliktů a dostala se i na státní vlajky.

Měří necelý metr a váží 3,5 kg a střílet z ní můžete až na vzdálenost 185 metrů.

AKS-74U «JASTREB»

Tato krátká útočná puška do výzbroje Sovětské armády byla přijata v roce 1979 jako osobní zbraň osádek bojových vozidel, výsadkářů, speciálních jednotek a jednotek ministerstva vnitra (MVD).

Náš herní set má autentické ocelové tělo se sklopnou ramenní opěrkou, váží 2,7 kg, délka (složená pažba/rozložená) – 62 cm/ 86 cm, optimální dostřel 200 m.

«BIZON»

Samopal Bizon vznikl v roce 1993 ve zbrojovce IZMAŠ v Iževsku, kde ho zkonstruoval tým vedený syny otců zvučných jmen - Viktorem Kalašnikovem a Alexejem Dragunovem. Zbraň má základ v AKS-74U, s nímž má podle výrobce 60 % společných dílů. Nejzajímavějším konstrukčním prvkem samopalu Bizon je spirálový velkokapacitní zásobník s kapacitou 64 nábojů

Tento samopal je vyroben na bázi Straikball korpusu, disponuje dvakrát více náboji v zásobníku. Větší rychlost střelby dělá tento herní set velice zajímavým. Provedení z oceli v kombinaci s tvrzeným plastem váží 2,8 kg a měří 90 cm. Optimální dostřel 150 m.

МR-514 «TERMINATOR»

Tato zbraň je oblíbená mezi hráči, kteří dávají přednost kompaktnosti a jednoduchosti, které jsou jejími přednosti a dělají z ní nebezpečný nástroj ve hře.

Korpus vyroben Iževskym Mechanickým závodem z polymerového plastu odolného vůči nárazu s kovovým rámem.  Díky použití lehkých, ale odolných materiálů váží 2,5 kg. Délka - 77 cm. Optimální dostřel - 200 metrů.

АК-12LT «Predator»

Zbraň speciálně vyvinutá pro Lasertag je kopií nové série ruských útočných pušek Kalašnikov. Díky své malé váze je oblíbena nejenom u našich nejmladších hráčů, ale také jí ocení ženy a hráči, kteří si chtějí naplno vychutnat dynamičnost hry Lasertag.

Díky přidáním polymerních složek je tělo zbraně velice odolné vůči nárazu. Hmotnost - 1 kg. Délka - 70 cm. Dobíjení přes tlačítko. Optimální dostřel - 150 metrů.

Takticko-technické charakteristiky našich herních kompletů ve svém standartním nastavení odpovídají svým originálům. Hra je doprovázena zvukovými efekty, které celou akci dělají ještě realističtější.

Veškeré parametry herních setů se dají uzpůsobit herním scénářům či úrovni zkušenosti hráčů.

Pro rozmanitost scénářů používáme další herní prvky a doplňkové vybavení:

Záchytný bod (Checkpoint). Po zásahu do vrchní plochy bodu se rozsvítí diodový pásek barvou týmu, který jej zasáhl – tím je tento bod obsazen. Obsazení tohoto bodu se může několikrát střídat během boje. Elektronika uvnitř zařízení dokáže zaznamenávat dobu mezi zásahem jedné a druhé bojující strany. Jeden ze způsobu vítězství ve hře je právě obsazení a udržení tohoto bodu na předem stanovený čas. Čas se dá nastavit od dvou do třiceti minut v mezikrocích 2, 4, 6, 8, 10, 20 a 30 minut. Použít se dají až tři body a to v závislosti na typu scénáře či počtu hráčů.

Lékárnička (Respawn bod). Toto zařízení umožní návrat hráče do hry a dobití nábojů

Používá se ve scénářích: Boj o vlajku, boj o záchytný bod, taktické scénáře a scénáře s questy.

Kompletní informace o vybavení Vám na místě poskytne kterýkoliv z instruktorů. Nebojte se zeptat a užijte si hru!

Zůstaňte ve střehu a získejte informace o aktuálním dění